Ve stopách Félixe - PŘEDPRODEJ

Ještě větší dobrodružství, více úkolů, propracovanější herní rozhraní a to vše na čerstvém beskydském vzduchu.

Skladem
549 Kč
obrazek eshop neznama hra 2
Novinka Tip Akce

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Jedná se o zvýhodněný předprodej hry, která bude oficiálně spuštěna 1.9.2021. Po uhrazení objednávky, vám do jednoho dne přijdou veškeré informace o hře včetně přístupového kódu. Do hry bude možné se přihlásit až od 1.9.2021. 

Informace o hře

Máte rádi hádanky a rébusy? Potom vás určitě bude bavit venkovní úniková hra Ve stopách Félixe. Při hře budete plnit různé orientační, matematické, znalostní i jiné úkoly, hledat skrytá místa a luštit zapeklité šifry. Vzhledem k tomu, že se jedná o předprodej, tak vám zatím prozradíme pouze to, že hra probíhá v Beskydech - můžete tak spojit výlet do hor a zábavu s partou v jeden den. Hra Ve stopách Félixe je navíc inspirovaná skutečnými událostmi a tak pro vás může být do jisté míry také edukativní - ale nebojte, na dobrodružství jí to rozhodně neubírá. 

Jak hru spustit?

  1. Vytvořte si online objednávku, kterou uhradíte převodem na účet nebo online.
  2. Po připsání platby na náš účet vám během několika minut (nejpozději do druhého dne) zašleme email, ve kterém naleznete všechny potřebné informace ke hře. 
  3. Není potřeba stahovat žádnou aplikaci. Do hry se jednoduše přihlásíte kliknutím na odkaz v emailu a zadáním přístupových údajů.
  4. Hru můžete začít hrát kdykoliv - není potřeba vytvářet rezervaci nebo něco podobného. 

Co ke hře potřebujete?

Ke hře potřebujete pouze dobrou náladu, pěkné počasí a plně nabitý mobilní telefon s daty. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: