Ve stopách Félixe - Venkovní detektivní hra na Pustevnách

Vítáme Vás na Pustevnách! Věděli jste, že kromě klasické procházky, dobrého jídla a stezky v oblacích si můžete na Pustevnách užít také detektivní hru Ve stopách Félixe? Stačí vám jen mobilní telefon. Budete lepší než ostatní hráči?

Skladem
549 Kč –27 % 399 Kč
Snímek obrazovky 2021 11 09 201349
549 Kč –27 %

Informace o hře

Máte rádi hádanky a rébusy? Potom vás určitě bude bavit venkovní úniková hra Ve stopách Félixe. Při hře budete plnit různé orientační, matematické, znalostní i jiné úkoly, hledat skrytá místa a luštit zapeklité šifry. Hra Ve stopách Félixe je navíc inspirovaná skutečnými událostmi a tak pro vás může být do jisté míry také edukativní - ale nebojte, na dobrodružství jí to rozhodně neubírá. Během hry můžete na displeji sledovat herní hodiny - za každou špatnou odpověď se vám přičítá pomyslný čas. Na konci hry se můžete podívat, jak jste si vedli oproti ostatním hráčům.

Jak hru spustit?

  1. Vytvořte si online objednávku, kterou uhradíte online (je nutný online převod, abychom Vám mohli obratem vygenerovat přístupový kód do hry.
  2. Během několika minut po zaplacení Vám přijde email, ve kterém naleznete všechny potřebné informace ke hře. 
  3. Není potřeba stahovat žádnou aplikaci. Do hry se jednoduše přihlásíte kliknutím na odkaz v emailu a zadáním přístupových údajů.

Co ke hře potřebujete?

Ke hře potřebujete pouze dobrou náladu, pěkné počasí a nabitý mobilní telefon s daty (objem dat během celé hry je přibližně stejný, jako shlédnutí jednoho videoklipu na YouTube).  

Jak dlouho hra trvá?

Délka hry se odvíjí od vaší šikovnosti a rychlosti. Přibližný čas, který budete pro hru potřebovat je 1 hodina.

Zpět do obchodu